2016 /17. год.

2016/17.година

3/1 – Лена Станковић - I место на Општинском такмичењу из Математике.
3/1 – Војин Мијовић - I место на школском такмичењу младих акордиста.
3/3 – Данило Милошевић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
5/1 – Борис Петковић – II место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/2 – Милена Јевтић - III место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/2 – Алиса Стојановић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
5/3 – Вељко Јанковић – I место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/3 – Илија Тодоровић - III место на Окружном такмичењу из Математике.
5/3 – Нађа Петровић - II место на Окружном такмичењу из Српског језика и књижевности.
6/1 – Миња Јовановић – II место на Општинском такмичењу из спорта (дисциплина: скок у даљ).
6/1 – Ива Јовановић – I место на Окружном такмичењу из Биологије и II место на Окружном такмичењу из Математике и III место на Окружном такмичењу из Физике.
6/1 – Марта Дунић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика и књижевности.
6/1 – Никола Обрадовић – II место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/2 – Нађа Поповски – I место на Окружном такмичењу из Биологије и II место на Општинском такмичењу из Историје.
6/4 – Јована Стефановић - II место на Окружном такмичењу из Српског језика и књижевности.
6/4 – Анастасија Милојевић - II место на Окружном такмичењу из Српског језика и књижевности.
7/2 – Александра Милановић – III место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/2 – Лука Вуксановић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
7/3 – Игор Мемаровић – III место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/3 – Милица Мандић – I место на Окружном такмичењу и III место на Републичком такмичењу из хемије.
7/3 – Николина Миловановић - III место на Општинском такмичењу Књижевне олимпијаде.
8/1 – Теодора Јелесић - III место на Општинском такмичењу из Немачког језика и II место на Општинском такмичењу из Историје.
8/2 – Марија Фимић - II место на Општинском такмичењу из Географије.
8/2 – Сара Божовић - II место на Окружном такмичењу из Српског језика и књижевности и III место на Општинском такмичењу из Биологије .
8/2 – Наташа Ђокић - III место на Општинском такмичењу из Биологије и II место на Окружном такмичењу из Српског језика и књижевности.
8/2 – Војин Евтов - III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика.
8/2 – Александар Ћурчић - III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика.
8/3 – Софија Будимир - III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика.
8/3 – Богдан виријевић - III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика и из Географије.
8/3 – Реља Милојевић - III место на Окружном такмичењу из Географије.

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com