2017/18.год.

3/1 - Јелена Недељковић - II место на Општинском такмичењу из Математике 
3/1 - Матија Зорић - похвала на Општинском такмичењу из Математике
3/4 - Михаило Лазаревић - III место на Општинском такмичењу из Математике
4/1 - Лена Станковић - I место на Окружном такмичењу из Математике
4/3 - Данило Милошевић - Похвала на Општинском такмичењу из Математике и II место на Окружном такмичењу из Математике
4/3 - Милица Марковић - Похвала на Општинском такмичењу из Математике
4/3 - Калина Тврдишић - Похвала на Општинском такмичењу из Математике
5/1 - Марта Ковачевић - пласман на Окружно такмичење из Математике
5/2 - Лена Јовановић – III место на Окружном такмичењу из Математике и I место на Окружном такмичењу из Биологије
5/3 - Милица Караџић -  II место на Општинском такмичењу из Српског језика
5/3 - Јана Обрић - Похвала на Општинском  и Окружном такмичењу из Математике 
5/3 - Нина Божовић - II место на Окружном такмичењу из Технике и технологије
6/1 - Теодора Грбић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика и II место на Окружном такмичењу из Билогије
6/1 - Борис Петковић - II место на Општинском такмичењу из Биологије
6/1 - Борис Цогољевић - III  место на Општинском такмичењу из Историје
6/2 - Алиса Стојановић - II место на Окружном такмичењу из Математике
6/3 - Илија Тодоровић - Похвала на Општинском и Окружном такмичењу из Математике
6/3 - Вељко Јанковић - III место на Општинском такмичењу из Историје,  II место на Окружном такмичењу из Биологије и III место на Окружном такмичењу из Физике
6/3 - Нађа Петровић - III место на Окружном такмичењу из Српског језика
7/1 - Мина Живковић - I место на Окружном такмичењу из Географије и II место на Окружном такмичењу и пласман на Републичко такмичење из Биологије 
7/2 - Нађа Поповски - II место на Окружном такмичењу из Географије и II место на Општинском такмичењу из Биологије
7/2 - Игор Ивановић - I место на Општинском такмичењу из Програмирања, Похвала на Општинском такмичењу из Математике и пласман на Окружно такмичење из Програмирања и Математике
7/3 - Илија Милојевић - II место на Окружном такмичењу из Географије
7/3 - Василија Урошевић - II место на Окружном такмичењу из Географије
7/3 - Софија Прековић - III место на Општинском такмичењу из Географије
7/3 - Теодора Крунић - I место на Општинском такмичењу из Хемије
7/4 - Даница Марковић - III место на Општинском такмичењу из Биологије 
7/4 - Анастасија Милојевић - III место на Окружном такмичењу из Српског језика
8/1 - Катарина Ђурић - III место на Републичком такмичењу из Немачког језика  
8/1 - Давид Жујић - III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика
8/2 - Александра Милановић - I место на Окружном такмичењу из Српског језика, III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика и III место на Општинском такмичењу из Биологије
8/2 - Лука Вуксановић - III место на Општинском такмичењу из Биологије
8/2 - Мартина Матејић - II место на Републичком такмичењу из Енглеског језика
8/2 - Алекса Зечевић - II место на Књижевној олимпијади
8/3 - Урош Ивовић – III место на Општинском такмичењу из Математике
8/3 - Николина Миловановић - III место на Књижевној олимпијади
8/3 - Миона Василић - III место на Окружном такмичењу из Српског језика
8/3 - Марта Шарковић - III место на Општинском такмичењу из Географије
8/3 - Игор Мемаровић - III место на Општинском такмичењу из Историје и  III место на Окружном такмичењу из Биологије
8/3 - Милица Мандић - I место на Републичком такмичењу из Хемије

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com