2010/11. год.

2/2 – Сара Божовић - 2 златне медаље у латиноамеричком плесу – групно и соло на Републичком такмичењу и за освојено II место на такмичењу из Математике, „Мислиша”.
2/3 - Павле Антонијевић - I место на Међународном такмичењу из Математике „Кенгур”.
2/3 - Марко Боровићанин - II место на такмичењу из Математике „Мислиша”.
3/1 –Сашка Антић и Тијана Стевановић - II место у ритмичкој гимнастици – екипно првенство на републичком такмичењу.
3/2 – Марко Жижаковић - III место на Општинском такмичењу из Математике и III место на такмичењу из Математике „Мислиша”.
3/2 - Лука Стојановић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
4/4 - Ђорђе Антонијевић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
5/2 - Јован Радовановић - III место на такмичењу из Математике „Мислиша”.
5/3 - Анђела Плавшић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
6/1 - Негован Стевановић - III место на Окружном такмичењу из Математике.
6/2 - Младен Равлић - III место на Општинском и на Окружном такмичењу из Физике, III место на Општинском и I место на Окружном такмичењу из Математике.
7/2 - Тамара Луковић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
7/2 - Виктор Стевановић - I место на Општинском, I место на Окружном и VII место на Републичком такмичењу из Техничког и информатичког образовања – дисциплина – Машинска техника.
7/2 - Катарина Стојановић - III место на Општинском и III место на Окружном такмичењу из Хемије.
7/3 –Александра Митровић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
8/1 - Јована Васиљевић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика.
8/1 - Неда Стојановић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/1 - Ђурђина Белић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/2 - Софија Маринковић - I место на Општинском и I место на Регионалном такмичењу из Хемије.
8/3 - Мина Петровић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/3 - Невена Ђурић - II место на Општинском такмичењу из Хемије.

Похваљује се и школски хор за освојено  III место на Републичком такмичењу хорова:

5/1 - Милица Митровић, Лена Радојевић
5/2 – Аврам Цветковић, Милица Дугић, Селвиа Тахири
6/2 – Ена Јовановић, Катарина Вуловић
6/3 – Нада Брковић, Кристина Марковић, Вероника Христара
7/1 – Ива Пауновић, Андреа Ђурђевић, Тамара Стефановић, Лидија Никезић, Ема Миљковић, Јована Живановић
7/2 – Катарина Стојановић, Катарина Цуцуревић, Невена Марјановић, Анђела Андрић, Тијана Цвијић
7/3 – Сара Бабић, Невена Вуловић

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com