2012/13. год.

1/3 - Петра Миловановић - I место на Републичком такмичењу у ритмичкој гимнастици.
3/3 - Милица Мандић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
3/3 - Жељка Павловић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
3/3 - Игор Мемаровић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
4/3 - Марко Боровићанин - I место на Међународном такмичењу из Математике „Кенгур”.
4/3 - Павле Антонијевић - II место на Општинском такмичењу из Математике и III место на Међународном такмичењу из Математике „Кенгур”.
4/4 - Вељко Ковачевић - I место на Регионалном такмичењу из Математике.
4/4 - Катарина Миливојевић - II место на Општинском такмичењу у пливању.
5/1 - Милош Илић - I место на Регионалном такмичењу из Биологије.
5/1 - Јован Милисављевић - III место на Окружном такмичењу у пливању.
5/1 - Анастасија Јакшић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
5/1 - Катарина Шошић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
5/2 - Видак Јовић - III место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/2 - Лука Стојановић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Математике.
5/2 - Похваљује се Марко Жижаковић за освојено II место на Општинском такмичењу из Математике.
5/3 - Мина Стефановић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/3 - Јована Ковачевић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/3 - Јанко Гавриловић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/3 - Сара Протрка - III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
6/1 - Анђела Кидишевић - I место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/1 - Ана Грујић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
6/1 - Михајло Милојевић - I место на Окружном такмичењу у пливању.
6/2 - Јана Тодоровић - I место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/2 - Ивона Ковачевић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
6/2 - Матија Савовић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/2 - Љубица Александровић - II место на Окружном такмичењу у пливању.
6/3 - Јована Николић - III место на Општинском такмичењу из Техничког образовања.
6/3 - Богдан Давинић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/3 - Ђорђе Антонијевић - I место на Општинском такмичењу из Математике, Физике и Информатике и III место на Окружном такмичењу из Физике.
7/1 - Даца Марковић - II место на Књижевној олимпијади.
7/1 - Љубица Ђорђевић - III место на Општинском такмичењу из Хемије, II место на Општинском такмичењу из Географије и III место на Књижевној олимпијади.
7/3 - Јован Савчић - II место на Општинском такмичењу из Географије.
7/3 - Наталија Лазаревић - II место на Општинском такмичењу из Хемије и I место на Књижевној олимпијади.
7/3 - Анђела Плавшић - II место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3 - Андрија Миликић - III место на Општинском такмичењу из Географије.
7/3 - Анђелија Урошевић - III место на Општинском такмичењу из Географије.
8/1 - Негован Стевановић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
8/2 - Младен Равлић - I место на Општинском и Републичком такмичењу из Енглеског језика и I место на Фестивалу науке.
8/2 - Немања Милисављевић - I место на Републичком такмичењу у рвању.
8/2 - Лена Илић - III место на Књижевној олимпијади.
8/3 - Михајло Цветковић - II место на Општинском такмичењу из Биологије и I место на Књижевној олимпијади.
8/3 - Алекса Томић - II место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/3 - Вељко Пантић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.

Похваљује се школски хор за освојено  III место на Републичком такмичењу хорова:

5/1 - Сашка Антић, Анастасија Јакшић, Милица Вранеш, Сандра Ранчић, Катарина Шошић и Нина Јоксић
5/2 – Милица Марисављевић и Сашка Станојевић
5/3 - Сара Вучићевић и Теодора Милановић
6/1 – Кристина Богићевић, Смиља Трифуновић, Даница Милосављевић, Сара Рамовић, Анђела Кидишевић,
6/2 - Јелена Николић, Ена Обрадовић и Љубица Александровић
6/3 - Богдан Давинић и Влада Симић
7/1 - Лена Радојевић, Александра Стевановић
7/3 - Милош Брзаковић, Наталија Лазаревић, Катарина Матић, Коста Матовић, Анастасија Милојевић, Ђурђина Стевановић, Милица Луковић и Марта Илић
8/2 - Ена Јелисавета Јовановић
8/3 - Нада Брковић, Вероника Христара, Кристина Марковић и Катарина Вуловић

Похваљују се  ученици који су остварили I место на Окружном такмичењу из Верске наставе:

6/3 – Милица Радојевић
7/1 – Лена Радојевић и Бојана Лекић

Похваљује се кошаркашки тим за освојено I место на Општинском, II место на Окружном такмичењу и III место на Републичком такмичењу у кошарци:

4/3 - Неда Николић
6/3 – Богдан Аврамовић, Јована Николић
7/1 – Милица Митровић
7/3 – Невена Наумчев
8/1 – Катарина Костадиновић
8/2 – Ема Давинић, Марија Радисављевић

Похваљује се женска фудбалска секција за освојено I место на Општинском и на Окружном такмичењу у малом фудбалу:

4/3 – Неда Николић
5/2 – Биљана Илић
6/2 – Тијана Ристић, Христина Обрадовић
7/3 – Невена Наумчев, Милица Луковић и Ленка Антонијевић
8/2 – Марија Радисављевић

Похваљују се наставници за објављене радове  на конкурсима за унапређење васпитно – образовног рада:

Тања Варјачић, Јованка Игњатовић, Јелена Карајовић –на конкурсу „Креативна школа 2012/13.” објављен рад под називом „Засвирала свирала” и оцењен као пример добре образовно – васпитне праксе. Рад је уврштен у јавно доступну „Базу знања”.

Тања Варјачић, Јованка Игњатовић, Јелена Карајовић - на конкурсу за примере добре праксе „Одговорно живљење” – I награда за рад под именом „Време је за штедњу”.

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com