2013/14 год.

1/3 - Миона Клачар - III место у скијању - Регионално такмичење.
3/3 - Јана Сретеновић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
4/1- Неда Нектаријевић - III место на Општинском такмичењу у пливању.
4/2 - Лука Вуксановић - I место на Општинском такмичењу у пливању.
4/3 - Жељко Павловић - I место на Општинском такмичењу из Математике.
4/3 - Милица Мандић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
4/3 - Игор Мемеровић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
5/1 – Мартина Јелисић - III место на Општинском такмичењу из Биологије и из Историје.
5/2 - Сара Божовић - II место на Општинском такмичењу из Биологије и из Српског језика.
5/2 – Наташа Ђокић - II место на Општинском такмичењу из Биологије и из Српског језика.
5/2 - Петар Вуковић – III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
5/2 - Лука Николић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика.
5/3 – Марко Боровићанин - II место на Општинском такмичењу из Биологије и II место на Општинском такмичењу из Математике.
5/3 - Павле Антонијевић - II место на Општинском такмичењу из Математике
5/3 - Сава Бачанин и Павле Јовановић - I место у кошарци на Републичком такмичењу.
6/1 – Милош Илић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/1- Јован Милисављевић – I место на Републичком такмичењу –тамбурица.
6/1- Катарина Шошић - III место на Општинском такмичењу из Математике
6/1- Анастасија Јакшић - III место на Општинском такмичењу из Математике
6/2- Марко Жижаковић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
6/2- Лука Стојановић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
6/3 – Јована Ковачевић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/3 – Милена Масловарић - III место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/3- Богдан Јефтовић - III место на Општинском такмичењу из Историје.
7/1 – Анђела Кидишевић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
7/1 - Михајло Милојевић - II место на Општинском и на Окружном такмичењу у пливању.
7/1- Ана Грујић - III место на Општинском такмичењу из Географије и Историје и II место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/1- Никола Стевановић - III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/1- Лука Булатовић - III место на Општинском такмичењу из Географије.
7/2 – Матија Савовић - I место на Општинском такмичењу из Биологије.
7/2 - Љубица Александровић - I место на Окружном такмичењу у пливању.
7/2 – Јана Тодоровић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
7/3- Матија Миленковић - два I државна места и II место на Међународном такмичењу у Бугарској у СНОУБОРДУ.
7/3- Катарина Виријевић - II место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3- Милица Митровски - III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3 - Лука Савић - III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3 - Ива Вуковић - I место на Кадетском такмичењу и III место на Европском такмичењу у одбојци.
7/3 - Мартина Вељовић - I место на државном такмичењу у соло плесу.
8/1 - Љубица Ђорђевић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика и II место на Општинском такмичењу из Географије.
8/3- Андрија Миликић - III место на Општинском такмичењу из Географије.
8/3- Анђелија Урошевић - II место на Општинском такмичењу из Географије.
8/3- Никола Мировић - II место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/3- Наталија Лазаревић - II место и III место на Окружном такмичењу из Енглеског језика.
8/3 - Милош Брзаковић - II место на Окружном такмичењу у пливању.

Похваљује се кошаркашки тим за освојено I место на Општинском, I место на Окружном и Међуокружном такмичењу и VIII место на Републичком такмичењу у кошарци:

5/3 - Неда Николић
7/2 - Анђела Радисављевић
7/ 3 - Јована Николић, Ива Вуковић
8/3 - Невена Наумчев

Похваљује се одбојкашки тим за освојено III место на Општинском такмичењу:

7/3 - Ива Вуковић, Ана Бачанин, Ђурђа Аксентијевић
8/1 - Александра Стевановић, Лена Радојевић
8/2 - Анђела Срећковић

Похваљују се ученици и наставници који су узели учешће на Међународном инклузивном фестивалу у Скопљу као представници школе и града Крагујевца

Јелена Пантић - проф.разредне наставе
Данијела Думић –проф.техничког образовања
8/3 - Јован Савчић
8/3 - Марта Илић
8/3 - Милош Брзаковић
6/1 - Милица Вранеш
6/3 - Валентина Радуловић
7/1 - Сара Рамовић
7/1 - Анђела Кидишевић
7/3 - Богдан Давинић

Похваљују се наставници за објављене радове  на конкурсима за унапређење васпитно – образовног рада:

Тања Варјачић, Јованка Игњатовић – на конкурсу „Креативна школа 2013/14.” објављен рад под називом „Путуј, певај и уживај” и оцењен као пример добре образовно – васпитне праксе. Рад је уврштен у јавно доступну „Базу знања”.

Јованка Игњатовић, Јелена Карајовић – на конкурсу „Креативна школа 2013/14.” објављен рад под називом „Вода – ћуд природе” и оцењен као пример добре образовно – васпитне праксе. Рад је уврштен у јавно доступну „Базу знања”.

Тања Варјачић, Јованка Игњатовић, Јелена Карајовић - објављен рад у електронском Зборнику акредитованог програма сталног стручног усавршавања под називом „Дрво среће” на IX смотри стваралаштва учитеља у образовно-васпитном процесу.
Вијолета Мартаћ - на конкурсу „Креативна школа 2013/14.” објављен рад под називом „Путовање светом књига ” и оцењен као пример добре образовно – васпитне праксе. Рад је уврштен у јавно доступну „Базу знања”.

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com