2015/16. год.

1/1 - Матија Зорић - ликовни рад на конкурсу “Форма идеале”. Ученик је добио дечију собу и компјутерски сто, а одељење аутобуски превоз и одлазак за Београд на доделу награде и за освојену похвалу на међународном такмичењу из математике Кенгур без граница.
1/4 - Лара Грујић - I место на државном такмичењу у балету.
3/3 - Сунчица Милановић и Милош Ђорђевић –Најбољи глумац на Општинском фестивалу Искрица 2016.
Одељење 3/3 - награда за најбољи костим и најбољу музичку подлогу представе на Општинском фестивалу Искрица 2016.
4/2 - Алиса Стојановић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Математике.
4/3 - Павле Дунић - III место на Општинском такмичењу из Математике.
4/3 - Нађа Петровић - I место на Општинском такмичењу у музичкој школи – клавир.
4/3 - Андрија Анђелковић - III место на Међународном такмичењу у бициклизму.
5/1 – Ива Јовановић - II место на Општинском такмичењу из Математике I прво место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/1 –Марија Станковић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика.
5/2 - Нађа Поповски - III место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/2 - Вељко Јовановић - III место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/2- Игор Ивановић - треће место на Општинском такмичењу из Математике.
5/3 - Сретеновић - III место на Општинском такмичењу из Историје.
5/3 - Стефан Мирковић – III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
5/4 - Јована Стефановић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика.
6/2 - Михаило Обрадовић - II место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/2 - Александра Милановић - III место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/2 - Ученици који су освојили специјалну награду на конкурсу Министарства просвете “Моћ воде” - Мартина Матејић, Тијана Костић, Лука Вуксановић, Станиша Ђоновић, Миона Дунић.
6/3 –Милица Мандић - II место на Општинском такмичењу из Физике.
6/3 - Игор Мемаровић - II место на Општинском и III место на Окружном такмичењу из Математике, II место на Општинском и III место на Окружном из Физике, I место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/3 - Жељка Павловић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Математике, I место на Општинском и I место на Окружном такмичењу из Физике.
7/1 – Мартина Јелесић - III место на Општинском такмичењу из Историје и III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/1 – Теодора Јелесић - II место на Општинском такмичењу и III место на Окружном такмичењу из Историје, II место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/1 - Ана Димитријевић - I место на Општинском такмичењу из Географије.
7/2 - Сара Божовић - II место на Општинском и I место на Окружном такмичењу из Хемије и I место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/2 - Наташа Ђокић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика, II место на Општинском и на Окружном такмичењу из Хемије и I место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/3 - Ана Златић - III место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/3 - Александра Милановић - III место на Окружном такмичењу из Биологије.
7/3 - Реља Милојевић - II место на Општинском такмичењу из Хемије.
8/1 - Милош Илић - II место на Општинском и на Окружном такмичењу из Географије.
8/1 – Јован Милисављевић и Анастасија Јакшић - посебна диплома на Међународном позоришном фестивалу „Пушкиново пролеће 2016” у Москви.
8/3 - Ива Васиљевић - II место на Окружном такмичењу из Енглеског језика и I место на Књижевној олимпијади.
8/3- Валентина Радуловић - II место на Окружном такмичењу из Српског језика – граматика.

Похваљују се наставници за објављене радове  на конкурсима за унапређење васпитно – образовног рада:

Тања Варјачић, Јованка Игњатовић, Јелена Карајовић - објављен рад у електронском Зборнику акредитованог програма сталног стручног усавршавања под називом „Живимо под истим небом” на XXX Сабору учитеља 2016.г.
Вијолета Мартаћ - акредитован семинар на конкурсу Завода за вредновање васпитања и образовања у јануару 2015. год. под називом „Игре у настави“ добило акредитацију за следеће две године 2016/17. и 2017/18.

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com