2014/15. год.

3/1 - Нађа Ивовић - III место на Републичком такмичењу у ритмичкој гимнастици.
3/1 - Теодора Милутиновић - III место у лепоти у организацији Верице Ракочевић на нивоу Србије и одлазак на такмичење у Дубаи.
3/2 – Алиса Стојановић - III место на Општинском такмичењу из Математике и III место на Међународном такмичењу из Математике „Кенгур”.
3/3 – Илија Тодоровић - I место на Општинском такмичењу из Математике.
3/3 – Митар Шарковић - II место на Регионалном такмичењу у пливању.
3/3 – Нина Ђорђевић - III место на Општинском такмичењу у пливању.
3/3 – Петра Бојић - II место на Регионалном такмичењу у каратеу и проглашена је у 2014. год. као најбоља каратисткиња у свом узрасту.
4/1 – Ива Јовановић - II место на Општинском такмичењу из Математике.
4/2 – Игор Ивановић - IV место на Општинском и III место на Окружном такмичењу из Математике и VIII место на првенству основних школа у шаху за дечаке 3. и 4. разреда.
4/3 – Сава Лекић - I и II место на Међународном такмичењу – Чигота КУП у пливању.
5/2 – Михаило Обрадовић - II место на Општинском такмичењу и I место на Окружном такмичењу из Биологије.
5/2 – Лука Вуксановић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
5/3 – Жељка Павловић - II место на Општинском и I место на Окружном такмичењу из Математике, II место на Општинском такмичењу из Српског језика- граматика, I место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/1 - Мартина Јелисић - II место на Општинском такмичењу и III место на Регионалном такмичењу из Историје.
6/1 - Теодора Јелисић - III место на Општинском такмичењу, III место на Регионалном такмичењу из Историје и II место на Општинском такмичењу из Биологије.
6/2 - Лука Николић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
6/2 - Петар Вуковић - III место на Општинском такмичењу из Српског језика.
6/2 - Сара Божовић - I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Српског језика, II место на Окружном такмичењу из Биологије, III место на Општинском такмичењу из Математике, прво и два трећа места на Државном такмичењу у плесу – латино и стандард плесови у пару.
6/2 - Михајло Видосављевић - I место на Регионалном такмичењу у кошарци.
6/2 - Наташа Ђокић - II место на Општинском такмичењу из Српског језика, I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Биологије.
6/3 - Марко Боровићанин - I место на Општинском и I место на Окружном такмичењу из Математике, II место на Општинском и III место на Окружном такмичењу из Физике.
6/3 - Павле Антонијевић - III место на Општинском такмичењу из Математике, I место на Општинском такмичењу из Физике и I место на на Међународном такмичењу из Математике „Кенгур”.
6/3 - Реља Милојевић - III место на Општинском такмичењу из Физике.
7/1 - Сава Цветковић - III место на Општинском такмичењу из Географије.
7/1 - Милош Илић - I место на Општинском такмичењу из Биологије.
7/1 - Јован Милисављевић - II место на Књижевној олимпијади.
7/3 - Ива Васиљевић - II место на Књижевној олимпијади и III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3 - Валентина Радуловић - III место на Општинском такмичењу из Хемије.
7/3 - Милена Масловарић - II место на Општинском такмичењу из Биологије.
8/1 - Тијана Живановић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/1 - Ана Грујић - III место на Општинском такмичењу из Географије, II место на Општинском такмичењу из Историје, I место на Општинском и II место на Окружном такмичењу из Српског језика.
8/1 - Анђела Кидишевић - III место на Општинском такмичењу из Биологије.
8/2 - Ена Обрадовић - III место на Општинском такмичењу из Енглеског језика.
8/2 - Милан Вујисић, Љубица Александровић и Јана Тодоровић - учешће и посебна диплома на Међународном позоришном фестивалу „Пушкиново пролеће 2015” у Москви.
8/3 - Ана Бачанин и Ђурђа Аксентијевић - учешће и посебна диплома на Међународном позоришном фестивалу „Пушкиново пролеће 2015” у Москви.
8/3 - Богдан Аврамовић - II место на Регионалном такмичењу у кошарци.

Похваљује се школски хор за освојено  II место на Републичком такмичењу хорова:

5/1 – Ана Јоксић, Алекса Вучићевић, Александра Кидишевић и Сава Ћупурдија
5/2 – Александра Александровић, Лука Карајовић, Александра Милановић и Мина Јакшић
5/3 – Оља Марковић, Николина Миловановић и Анђела Николић
6/1 – Ташана Урошевић, Јована Радојевић и Емилија Дејановић
6/2 – Марија Јанић и Сара Божовић
6/3 – Јана Стевановић
7/1 - Милица Вранеш, Анастасија Јакшић, Нина Јоксић, Тијана Стевановић, Катарина Шошић, Сашка Антић, Маја Васић и Сандра Ранчић
7/2 – Слађана Радовић, Сашка Станојевић и Милица Марисављевић
7/3 – Мина Поповић

Похваљују се наставници за објављене радове  на конкурсима за унапређење васпитно – образовног рада:

Вијолета Мартаћ - акредитован семинар на конкурсу Завода за вредновање васпитања и образовања у јануару 2015. год. под називом „Игре у настави“ каталошки број 884 у Каталогу за стручно усавршавање шк. 2014/15. и 2015/16. год.

Вијолета Мартаћ –На Зимским сусретима учитеља у Крагујевцу реализатор радионице „Значај мотивације за развијање здравих стилова живота и учења”.

О школи

Школа је 20. октобра 1971. године добила своју зграду. Зграда се налази у улици Милована Глишића 13. Школа се налази у строгом центру града, у мирнијем окружењу, окружена стамбеним зградама и кућама  Окружена је високим боровим стаблима, који јој пружају природно и мирно окружење.

Опширније

Мени

Најчитаније

Контакт информације

Телефони:
034/ 6302-785-секретар школе
034/ 6302-786 – педагог
034/ 6302-787 – рачуноводство
034/ 6370-217 – директор и fax
034/595-088 – школа у Рогојевцу
034/6352-052 – школа у Добрачи
034/540-700 – школа у Каменици

Mail:
skola21sekretar@yahoo.com 
skola21racunovodstvo@yahoo.com